Aktualizowane codziennie
Promocje LEGO
Codziennie nowa oferta dnia wybrana z porównania cen w sklepach, a pod nią aktualne promocje LEGO: rabaty, kody i akcje w sklepach.
- Aktywne okazje
- 9
- Sklepy
- 6
- Aktualizacja
- 27.10.2026
Aktualne promocje
do -31%Neonet: LEGO na Black Weeks z kodem, do -31%
Z kodem BLACKWEEKS2 Neonet obniża ceny wybranych zestawów LEGO, m.in. Krążownika typu Home One, McLarena MP4/4 z Ayrtonem Senną i samochodów Technic.
Ważna do 31.10.2026do -30%Empik: LEGO w halloweenowych supercenach, do -30%
W akcji „Zestawy LEGO na Halloween w supercenach” Empik obniża ceny m.in. Francuskiej kawiarenki, Jesiennego ogrodu z chatką i hełmu Kylo Rena nawet o 30%.
Ważna do 27.10.2026LEGO.com: trzy gratisy do zakupów, w tym 40765 Kamino
Od 20 do 27 października LEGO.com dorzuca 30717 Zabawny szkielet przy zakupach od 165 zł, 40916 Kwiatową ramkę na zdjęcia od 625 zł oraz 40765 Ośrodek szkoleniowy na Kamino przy zakupie zestawów Star Wars za min. 670 zł (do wyczerpania zapasów).
Ważna do 29.11.2026do -59%x-kom: LEGO na Black Weeks z kodem, do -59%
Z kodem black-weeks1 x-kom obniża ceny kilkunastu zestawów LEGO, m.in. Icons Jaguar E-Type, Art Claude Monet, Architecture Paryż i kalendarza adwentowego City 2026.
Ważna do 31.10.2026LEGO Store: halloweenowe poszukiwania z nagrodą
Od 24 do 31 października w sklepach LEGO Store można odszukać ukryte straszne postacie zbudowane z klocków i zdobyć nagrodę (do wyczerpania zapasów).
Do sklepu
Ważna do 28.10.2026do -35%Empik: LEGO na Halloween, do -35%
W akcji „Zabawki na jesień” Empik obniża ceny m.in. halloweenowych zestawów LEGO Dyniowy pickup i Ołtarz dla zmarłych nawet o 35%.
Ważna do 31.10.2026do -28%Media Expert: LEGO z kodem, do -28%
Z kodem ME0110-311026 Media Expert obniża ceny kilkudziesięciu zestawów LEGO, m.in. Pokémon SMART Play, Botanicals i Harry Potter.
do -40%LEGO.com: wyprzedaż zestawów, do -40%
W dziale wyprzedaży LEGO.com wybrane zestawy, m.in. Technic, Mario Kart, Wednesday, Wicked i Animal Crossing, są tańsze o 30-40%.
Linki na tej stronie są linkami afiliacyjnymi.



